Koulukilpailut 09.07.2015

» Viimeinen osallistumispäivä 04.07.2015
» Järjestäjä ja vastuuhenkilö on Ziki (VRL-05965)
» Kilpailuiden järjestävä talli: Brentwood Warmbloods (CHEV3750)
» Kilpailuiden järjestävä seura: NOK (#238)
» Tulokset arvotaan puolueettomasti tulosautomaatilla lyhyellä arvonnalla
» Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosten VH-tunnus ei ole pakollinen, mutta suositeltava
» On suositeltavaa, mutta ei pakollista kuulua seuraan
» Osallistua saa vasta, kun kilpailut löytyvät VRL:n kalenterista!

Säännöt ja rajoitukset

» Enintään 30 osallistujaa / luokka
» Ratsastajalta maksimissaan 3 hevosta / luokka
» Enintään 2 luokkaa / hevonen
» Yksi hevonen saa osallistua max. kerran / luokka

Osallistuminen

Osallistuminen sähköpostiin virtuaali@uinuva.net. Otsikoi osallistumisesi KRJ4-8. Osallistut automaattisesti 5 kutsuun, yksittäiseen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista.

Osallistumiset muodossa Luokka nro. (rv) ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH0-000-0000
Jos osallistut moneen luokkaan samalla kokoonpanolla, laita osallistumiseen esim. Luokka 1 & 2!

Luokat

1. Grand Prix
2. Grand Prix

Osallistujat

1. GP os. 25/30
1. Bella (VRL-13123) - Das Capo VH15-012-0321 
2. Sorel (VRL-00884) - Gaia de Carbon VH13-044-0229 
3. satu (VRL-00124) - Sylvina 
4. Hamzi (VRL-02163) - Domino Effect VH15-031-0696 
5. satu (VRL-00124) - Thanos 
6. Huusari (VRL-13122) - Carnivorous Benjamin VH14-011-0292
7. Otterley Wilson (VRL-12757) – Paloma Wolf
8. Otterley Wilson (VRL-12757) – Black Jaguar HRW
9. turjake (VRL-07415) - Scaon Maryland
10. Sorel (VRL-00884) - Malleu's Cadasha CTN VH13-044-0228
11. turjake (VRL-07415) - Scaon Don Donatello
12. turjake (VRL-07415) - Scaon Nik the Nutcracker
13. Hamzi (VRL-02163) - Shadow’s Tabula Rasa VH15-031-0645
14. Laura (VRL-11124) - Oceanous
15. Scilla (VRL-00091) - Gryffindor 51 VH14-148-0007
16. Otterley Wilson (VRL-12757) – Wolf's Taylor
17. Bella (VRL-13123) - Allouette Shyanne VH15-011-0277
18. satu (VRL-00124) - Piekna Cesia
19. Sorel (VRL-00884) - Doesca de Carbon VH13-044-0227
20. Víva (VRL-13593) - Splinter V.
21. Bella (VRL-13123) - Heart of The Ocean VH15-040-0085
22. ebbie (VRL-14077) - Grimm's Tale
23. Emma P. (VRL-06525) - Florida Hellway Baron VH15-155-0012
24. Milja H. (VRL-10674) - Teodor
25. Hamzi (VRL-02163) - Narsil vd Shadow VH15-012-0203 

2. GP os. 24/30
1. Bella (VRL-13123) - Allouette Shyanne VH15-011-0277 
2. Otterley Wilson (VRL-12757) – Shining Bright Starlight Vegas 
3. Hamzi (VRL-02163) - Domino Effect VH15-031-0696 
4. Otterley Wilson (VRL-12757) – Russian Taiga PB 
5. ebbie (VRL-14077) - Grimm's Tale
6. Hamzi (VRL-02163) - Narsil vd Shadow VH15-012-0203
7. Scilla (VRL-00091) - Gryffindor 51 VH14-148-0007
8. satu (VRL-00124) - Nelek Gora
9. Otterley Wilson (VRL-12757) – Carneval F
10. Víva (VRL-13593) - Splinter V.
11. turjake (VRL-07415) - Scaon Guinevere
12. Bella (VRL-13123) - Heart of The Ocean VH15-040-0085
13. turjake (VRL-07415) - Scaon Cottonbob
14. Huusari (VRL-13122) - Carnivorous Benjamin VH14-011-0292
15. Emma P. (VRL-06525) - Florida Hellway Baron VH15-155-0012
16. Hamzi (VRL-02163) - Shadow’s Tabula Rasa VH15-031-0645
17. Sorel (VRL-00884) - Malleu's Cadasha CTN VH13-044-0228
18. Sorel (VRL-00884) - Doesca de Carbon VH13-044-0227
19. Milja H. (VRL-10674) - Teodor
20. Sorel (VRL-00884) - Gaia de Carbon VH13-044-0229
21. satu (VRL-00124) - Meinrad
22. Bella (VRL-13123) - Das Capo VH15-012-0321
23. Laura (VRL-11124) - Oceanous
24. turjake (VRL-07415) - Scaon Caterina